Facebook
Facebook
Twitter
Visit Us
YouTube
LinkedIn
Instagram

Захисна арматура

Захисна арматура

Захисна арматура - спосіб уникнення аварійних ситуацій шляхом відключення ділянки. Захисна арматура стане в пригоді при виникненні руйнівних умов, в той час, як запобіжну арматуру використовують у випадках підвищеного тиску.

До захисної арматури варто віднести:
1

Зворотні клапани

2

Запірні клапани

Зворотні клапани у свою чергу мають теж класифікацію:
1

Підйомні зворотні клапани

2

Поворотні зворотні клапани:

  • Прості

  • Ненаголошені

У простих поворотних зворотних клапанах вісь диска винесена за межі отвору труби. Ненаголошені відрізняються тим, що їхня вісь диска пересікає отвір труби.

Запірні, або як їх ще називають, захисні клапани - це запірні пристрої, які забезпечено електроприводом або пневмоприводом. Запірний елемент клапана може виступати у ролі кульового крану або пробки з фаскою, або ж у вигляді засувки.

1

Зворотний клапан

Одне з найбільш поширених автоматичних захисних рішень. Принцип дії їх дуже простий: рідина, яка протікає через цей апарат, може рухатися лише в одному напрямку. Наприклад, при роботі декількох насосів, щоб уникнути перетискання однієї з гілок, встановлюється захисна арматура трубопроводів, що запобігає поломці насосного обладнання.

2

Поворотні затвори

Ціна цих пристроїв досить мала, завдяки незначній витраті на матеріали, також вони вирізняються простотою в обслуговуванні. Їх робота побудована на русі: у разі зміни напрямку потоку, такий пристрій автоматично перекриває потік, що дозволить зберегти працездатність всієї системи, і не допустить зворотного ходу рідини. Обрати таке рішення - означає убезпечити найважливіші елементи системи. Такі клапани можуть бути пружинними, двостулковими, типу «хлопавки», та ін.

3

Відсічні та вимикаючі пристрої

До цього класу обладнання можна віднести кілька типів арматури, які мають невелику вартість. Серед них:

  • клапани, які автоматично перекривають потік для недопущення руйнування трубопроводу (наприклад, при критично перевищеній швидкості);

  • відсічні пристрої.

Перед тим, як придбати арматуру, обов'язково уточніть робочі параметри (тиск і температуру), тип теплоносія, принцип дії і розташування ділянки, на якій буде розміщено кран, клапан або засув.

Якщо Вам потрібно купити захисну арматуру - зателефонуйте нам!

×
0
X
callback