Facebook
Facebook
Twitter
Visit Us
YouTube
LinkedIn
Instagram

Радіаторная арматура

Захисна арматура: Термоголовка, терморегулятори

В умовах економічної кризи економія енергоресурсів стає однією з найважливіших задач. Зменшити тепловтрати та оптимізувати теплопостачання в приміщенні допоможе термоголовка і установка правильної радіаторної арматури, підібрати які можна, відвідавши наш сайт.

Виходячи з функціонального призначення, арматуру можна поділити на:
1

запірну

2

регулюючу

Перша дозволяє повністю припинити рух теплоносія по трубах, в той час як другий вид можна застосовувати для зміни температури і тиску в системі опалення.
Згідно ГОСТу виділяють такі категорії арматури:
1

захисна, при аварійних ситуаціях допомагає перекрити конкретну ділянку трубопроводу

2

запобіжна, випускає надлишки при перевищенні допустимого тиску

3

змішувальна, потрібна для змішування потоків теплоносія для отримання заданої температури

У групі запірно-регулюючої арматури виділяють наступні види:
1

засувка

2

вентиль

3

кран

4

затвор

5

клапан

  Термоголовка при монтажі опалювального блоку - спосіб регулювання подачі рідини через радіатори. Це відбувається в процесі відкриття-закриття термостатичного вентиля. Найбільш поширені - рідинні та електронні терморегулятори. Більш практична - експлуатація цифрових пристроїв, хоча їх вартість може бути значно вищою.

  Термоголовка - вихід з ситуації

  Невеликий прилад, який встановлюють на батарею для контролю температури в приміщенні - термоголовка, яка забезпечить:

 • установку комфортного температурного режиму;

 • можливість виставляти різну температуру в різних приміщеннях;

 • економію на споживанні тепла;

 • просте підключення - Ви можете здійснити монтаж самостійно.

Кутовий кран для радіатора

Кран для радіатора призначений для з'єднання опалювального трубопроводу з радіатором. Радіаторні крани - це запірна арматура, за допомогою якої можна здійснювати контроль над витратою гарячої води.

Інша функція - це можливість відключення пошкодженої магістральної ділянки. Ще одне завдання - скидання теплового носія і перешкоджання утворенню повітряних ям всередині трубопроводів, а також різних повітряних пробок.

Звичайні крани кульового типу можуть мати тільки два положення - відкриття і закриття. Саме тому їх не рекомендують для установки в опалювальні системи. У той час як кутовий кран дає можливість плавно регулювати циркуляцію теплового носія, забезпечуючи таким чином максимально ефективну тепловіддачу.

Крани для батарей опалення - це регулювальні вентилі з функцією запору, які мають надійний і ефективний захист від корозії.

Зазвичай в ролі матеріалу виступає латунь, в яку додається свинець або різні високоякісні сучасні полімери. Для більшості моделей використовують хромоване або нікелеве напилення.

  Існує два способи монтажу:

 • Кутовий кран може кріпитися на різьбовий фітинг;

 • Можна використовувати метод зварювання.

Одне з важливих властивостей кутового крану - ремонтопридатність. При цьому ремонт можна здійснювати без розбирання трубопроводу. У нашому магазині є величезний асортимент різноманітних кутових кранів для радіаторів опалення від провідних європейських виробників.

Вузли нижнього підключення

Вузли нижнього підключення дозволяють під'єднати опалювальні радіатори з нижнім розташуванням приєднувальних штуцерів до однотрубних і двотрубних систем опалення. А також дозволяють повністю відключати опалювальний прилад, з метою його обслуговування, демонтажу або зливу всієї системи опалення.

У нашому інтернет-магазині "ЕКП Захід" Ви можете придбати найкраще сантехнічне обладнання, а також вищеперераховані комплектуючі. Компетентні менеджери нададуть детальну консультацію щодо продукції та приймуть Ваше замовлення.

×
0
X
callback