Facebook
Facebook
Twitter
Visit Us
YouTube
LinkedIn
Instagram

Колектора

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Колектори: Загальна характеристика

Сьогодні колектори просто необхідні для будівництва сучасного заміського будинку або ремонту квартири. З появою сучасних трубопроводів класичні системи опалення, де значну роль приділено радіатору, відходять на задній план.

Системи, де основною є гребінка опалення, дають можливість застосувати приховану проводку труб. У такому випадку колектор буде дуже зручним для монтажу. Проте головною перевагою все ж залишається просте регулювання окремих петель системи.

Колектори - це головні елементи в системі водяної підлоги. З їхньою допомогою тепла підлога виступає як незалежний окремий контур. Колектори для водопостачання актуальні ще більше.

Колектор водопостачання обладнаний спеціальними кранами регулювання. За допомогою таких кранів можна перекрити кожну трубу окремо. Така схема підключення дуже зручна в обслуговуванні.

Метод колекторного монтажу в житлових приміщеннях набуває все більшої популярності, витісняючи архаїчний і неефективний метод послідовного (трійникового) монтажу водопостачання. При трійниковому монтажі від магістральної комунікації через трійники і короткі патрубки відбувається підключення кожного користувача.

При цьому, користуючись декількома точками водозбору одночасно, можна спостерігати помітне падіння тиску в мережі, що викликає незручності. Вирішити цю проблему можна досить просто, всього лише використовуючи водяні колектори.

Переваги колектора

Використання колектора має ряд переваг, а саме:
1

Стабільний напір води в комунікаціях, що не залежать від інших водозбірних точок;

2

Можливість регулювання напору для кожної одиниці сантехнічного приладдя;

3

Відрізок комунікації між коллектором і сантехнічним обладнанням цілісний, без отворів;

4

Можливість від’єднати будь-яку одиницю обладнання для ремонту, не перекриваючи загальну водопровідну мережу.

Водопровідний колектор: призначення

Колектор призначений для поділу магістрального потоку води на кілька локальних. Діаметр штуцера для входу води більший, ніж діаметр вихідного штуцера, що дозволяє зберігати тиск в мережі, незалежно від витрати локальних водозбірних точок.
Колектори поділяються за методом монтажу комунікацій:
1

з зовнішнім різьбовим з'єднанням;

2

з внутрішнім різьбовим з'єднанням;

3

з євроконусом;

4

з пайкою (для пластикових комунікацій).

Колектор - це Ваша вдала покупка! Замовляйте обраний елемент у нашому інтернет-магазині “ЕКП Захід” за найкращою ціною! Ми цінуємо кожного клієнта, тому пропонуємо Вам лише якісний товар від перевірених європейських виробників.

×
0
X
callback