Facebook
Facebook
Twitter
Visit Us
YouTube
LinkedIn
Instagram

Гнучкий шланг для води FADO 100 см 1/2 “

110.00 грн.

Інша назва цього виробу – це гнучка підводка. Основне її призначення це з’єднання будь-яких сантехнічних приладів, наприклад це унітаз, раковина, біде з системою підведення води. А також може застосовуватися для подачі води до будь-яких електричних приладів, наприклад пральна машина, фільтр для очищення води, водонагрівач.

Категорія:
Бренд

FADO

Категорія

Гнучка підводка

Країна виробник

Італія

Матеріал

Для яких цілей призначений гнучкий шланг для води FADO з характеристиками 100 см 1/2 “ЗВ?

Інша назва цього виробу – це гнучка підводка. Основне її призначення це з’єднання будь-яких сантехнічних приладів, наприклад це унітаз, раковина, біде з системою підведення води. А також може застосовуватися для подачі води до будь-яких електричних приладів, наприклад пральна машина, фільтр для очищення води, водонагрівач.Іноді шланг для води може використовуватися для відводу води з сантехнічних приладів або електричного обладнання, але тільки там, де використана вода буде відносно чистою, інакше шланг швидко заб’ється шлаками і система перестане працювати в потрібному режимі.

Які технічні характеристики даного крана?

Шланг для води виготовлений з нержавіючої сталі, зробленої за технологією рифлення. Це забезпечує виробу гнучкість. Довжина шланга 100 см, що в більшості випадків є оптимальною для монтування обладнання. Різьба кріплення з двох сторін має діаметр 1/2 “. 

Які переваги має шланг?

Можна виділити наступні плюси:– рифлена поверхня дає відмінну гнучкість, як наслідок зручність монтування;– оптимальна довжина шланга;– шланг зроблений з нержавіючої сталі, а це довговічність;– розрахований на високі температури води, 90 градусів Цельсія.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Гнучкий шланг для води FADO 100 см 1/2 “”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

×
0
X
callback