Facebook
Facebook
Twitter
Visit Us
YouTube
LinkedIn
Instagram
EKP-Zahid

“EKП Захід” – постачальник інженерної сантехніки, систем опалення та водопостачання

“EKП Захід” – це компанія досвідчених спеціалістів у сфері постачання систем опалення, водопостачання, котельного обладнання та інших приладів інженерної сантехніки. Створена в 2012 році у Львові. Наша компанія займається постачанням систем опалення з 2012 року.Система опалення будинку, квартири придбана у нас, послужить Вам ефективно та довго.

Переваги співпраці з “ЕКП Захід”

Сучасні технології
високоякісна продукція від європейських виробників
висока якість клієнтського обслуговування
гарантія на продукцію
своєчасність обумовлених зобов’язань

Основним видом зайнятості компанії “EKП Захід” являється продаж інженерної сантехніки, в тому числі:

1

Обладнання для систем опалення

2

Котли газові

3

Система “тепла підлога”

4

Електричні котли

5

Газові котли

6

Радіатори опалення

7

Батареї опалення

8

Труби поліпропіленові

9

Різноманітні фітінги, тощо

ЕКП Захід: Що ми пропонуємо?

1

Безкоштовна консультація досвідченого спеціаліста

Ви можете зателефонувати за номером (098) 996-0099 чи заповнити форму зворотнього зв’язку якщо у Вас виникли будь-які запитання. Досвідчені спеціалісти “ЕКП Захід” нададуть Вам вичерпну безкоштовну консультацію стосовно систем опалення та водопостачання, характеристик товару чи оплати і доставки.
2

Можливість оглянути товар у виставковому залі перед купівлею

При потребі клієнт може самостійно ознайомитись з конкретним товаром у виставковому залі та задати запитання, які його цікавлять фаховим спеціалістам.
3

Уточнення наявних питань по товару

Рахунок по товару може бути вручено особисто клієнту при замовленні чи надіслано факсом / на електронну пошту.
4

Комплектація і доставка

Ми працюємо безпосередньо з виробниками та імпортерами обладнання без посередників, повністю комплектуємо обладнання інженерної сантехніки і доставляємо на об’єкт замовника (по Львову) чи надсилаємо службами доставки.
5

Досвід роботи від 6-х років

Всі працівники “ЕКП Захід” – фахівці своєї справи, з досвідом не менше 3-х років.Товари систем опалення та водопостачання, що ми пропонуємо – високоякісні та перевірені часом.
6

Гарантія

На всю продукцію інженерної сантехніки, яку ми пропонуємо, надається гарантія, яка забезпечується європейськими фірмами-виробниками. Термін гарантії може відрізнятися в залежності від окремо взятого бренду.

ЕКП Захід: Що ми пропонуємо?

Інтернет – магазин “ЕКП ЗАХІД” – це найбільший асортимент продукції інженерної сантехніки за конкурентними ціновими пропозиціями!Ми зацікавлені у довготривалій та плідній співпраці із Вами, тому пропонуємо різноманітні способи оплати та доставки.Виконуючи свою роботу, ми в першу чергу враховуємо Ваші інтереси при рекомендації обладнання системи опалення, щоб зберегти Ваші кошти і забезпечити тепло у домі.Системи опалення приватних будинків та квартир – не проблема для нас! Ми із радістю Вам допоможемо вибрати найкращий варіант для Вас.
×
0
X
callback