Вибір місця для монтажу опалювальних котлів -

Вибір місця для монтажу опалювальних котлів

Інтернет-магазин “ЕКП Захід” хоче поділитись з Вами секретами монтажу опалювальних котлів.

Схема монтажу настінного газового котла в шафу

Якщо монтаж настінного газового котла буде здійснюватись всередині шафи, як зазначено на малюнку зліва, при установці слід дотримуватись відстані від стінок для технічного обслуговування, ремонту і чищення приладу. Зверху шафи варто залишити 250 мм, з боків 50 мм і під шафою мінімум 200 мм. Між передньою кришкою котла і дверцятами шафи слід залишити простір мінімум 150 мм.

Над і під шафою повинен знаходитись вентиляційний отвір. Якщо газовий котел встановлюється, як показано на малюнку справа, між двома стінами, слід залишити простір зверху 250 мм і з боків по 50 мм.

як монтувати котелмонтаж котламонтаж опалювальних котлів

Відстань між трубами викиду продуктів горіння двох котлів

Як видно на малюнку праворуч, відстань між трубами викиду продуктів горіння двох котлів повинно бути мінімум 2500 мм.

У разі, якщо ви плануєте проводити монтаж двоконтурного газового котла, як зазначено на малюнку зліва, то між котлом і стіною, необхідно залишити простір мінімум 400 мм.

монтаж котла на стінуяк монтувати на котел стіну

Монтаж опалювального котла на рівну стіну.

Якщо котел встановлюється на звичайну рівну стіну, знизу необхідно залишити простір мінімум 1500 мм від підлоги. Залишений простір призначений для зручного користування приладом (задля зручності користування панеллю керування котла)

 

 

 

 

 

 

Монтаж сталевого кожуха при монтажі газового котла на даху

Якщо монтаж опалювального котла буде проведено на горищному перекритті, між герметичним димоходом і дахом необхідно укласти негорючий матеріал або сталеву оболонку.

Для детальної інформації, зверніться до спеціалістів магазину “ЕКП Захід” у Львові, або зателефонуйте нам за телефоном, вказаним на сайті. Ми з радістю допоможемо Вам та відповімо на всі питання, пов’язані з опалювальною технікою!

0 callback