EKP-Zahid

“ЕКП Захід”: Доставка та оплата

Інтернет-магазин “ЕКП Захід” – це запорука найбільшого асортименту інженерної сантехніки в Західному регіоні України за доступними ціновими пропозиціями!

Ми зацікавлені у плідній та довготривалій співпраці із Вами, тому пропонуємо різноманітні способи оплати та доставки.

Ми надаємо можливість здійснити оплату за товар безготівковим чи готівковим способом. Рахунок Ви можете отримати найбільш зручним для Вас способом: в офісі компанії, факсом чи на електронну пошту.

Способи оплати

 • Безготівковий спосіб
  Фізичні особи можуть здійснити платіж через будь-який банк (для доставки у всі міста України).
  Ви можете сплатити рахунок, надісланий на Вашу електронну пошту або факсом, за допомогою банківського переказу в будь-якому банку України. Після того як платіж надходить на наш вказаний розрахунковий рахунок, товар відразу ж передається в службу доставки.

  Прохання після здійснення оплати інформувати наших менеджерів по вказаних телефонах!

 • Готівка
  Кур’єрська доставка товару
  Післяоплата – накладним платежем в службі доставки “Нова пошта”, “Міст Експрес”, “Ін Тайм” та інших, коли замовник отримує товар у своєму місті.

  Шановні відвідувачі сайту та клієнти!Повідомляємо, що деякі позиції товарів інтернет-магазин відправляє службою доставки чи кур’єром лише після повної або часткової передоплати.

Доставка товару у Львів

Доставка замовленого Вами товару у місто Львів за умови купівлі товару на суму від 8000,00 грн., здійснюється безкоштовно.
Доставка придбаного товару в Інтернет-магазині “ЕКП Захід” здійснюється по м. Львів нашим автотранспортом.

Доставка товару по всій Україні

Кур’єрською службою “Нова пошта” чи іншими службами, представництва яких найближче до Вас розташовані, доставка здійснюється по 22-ом обласним центрах України за рахунок покупця.

Своїм клієнтам та партнерам ми пропонуємо:

Доставку придбаного товару до регіонального відділення складу кур’єрської служби або за вказаною Вами адресою. Доставлення товару до регіонального складу здійснюється на платній основі відповідно до розцінок кур’єрської служби.

Вартість доставки в регіональні склади становить:

Кур’єрська доставка здійснюється за вказаною адресою до будинку чи до під’їзду будинку, складу компанії чи офісу. Вартість такої доставки від ваги і об’єму вантажу.

Запам’ятайте!

Документи!

При отриманні товару через кур’єрську доставку необхідно мати при собі документ, що засвідчує особу (паспорт або водійське посвідчення) та знати номер декларації про відправку товару (його повідомляє наш спеціаліст після відправки товару).

Перевірте товар!

Отримуючи товар на складі транспортної компанії, уважно розгляньте його, переконайтеся у відсутності будь-яких механічних пошкоджень, перевірте працездатність ручок, клямок, інших механічних вузлів, наявність і правильність заповнення документів. Пам’ятаєте, що претензії щодо зовнішнього вигляду доставленого Вам товару, Ви можете пред’явити лише до передачі його Вам кур’єром. В усіх інших випадках претензії щодо механічних пошкоджень і комплектації не братимуться до уваги.

Інтернет – магазин “ЕКП ЗАХІД” бажає Вам вдалих та приємних покупок!